Stefan Jaracz Cafe Club Rzekomym szefem tej kawiarni był Stefan Jaracz, i dzięki temu mógł czuć się względnie bezpieczny. Irena Górska-Damięcka, Wygrałam życie, Prószyński i S-ka, Warszawa 1997.